ChaoS TheoRY AcademY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ChaoS TheoRY AcademY

ChaoS TheoRY AcademY Resmi Forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İttifak Tatilde!!!

4 posters
YazarMesaj
kobra61
İçişleriBakanı
İçişleriBakanı
kobra61

İttifak Tatilde!!! Empty
MesajKonu: İttifak Tatilde!!!   İttifak Tatilde!!! Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 6:35 pm

Bu gün resmen gafil avlandık. oqtai ve RequeM den başka online olan olmadı.

Yüzbaşımızda nüklüer saldırıya uğradı ve koca ittifak çaresiz baka kaldık.

Mevzu Bahiz Vatansa Gerisi Teferruat' ittifakından 106 -113 Ranger 71 puanı 6000 civarında ittifakları güç olarak bizimle kıyas bile edilemez ama bu gün onlar galip geldiler. Bu durumdan ders çıkarmalıyız.
fabanana
DışişleriBakanı
DışişleriBakanı
fabanana

İttifak Tatilde!!! Empty
MesajKonu: Geri: İttifak Tatilde!!!   İttifak Tatilde!!! Icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 10:14 pm

valla kardes haklisin bi iki gundur duzgun bakamadim pc bende degildi..ani bi karar olunca haberde veremedim kusura bakmayin millet..
ali_ilhami
GenelkurmayBaşkanı
GenelkurmayBaşkanı
ali_ilhami

İttifak Tatilde!!! Empty
MesajKonu: Geri: İttifak Tatilde!!!   İttifak Tatilde!!! Icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 1:24 pm

arkadaşlar hakikaten kimse yok buna ben de dahilim ama hiç olmazsa nedenini söylüyorum ittifak başkanı bile nedenini bildirirken diğer arkadaşlar neden bildirmeden istedikleri kadar offline kalıyorlar hatta hiç üye olmayanlar bile var! ben durumumdan dolayı çok giremiyorum o yüzden fark edemedim olayı ama her ne gerekse yapmaya hazırım durum herkese bildirilsin bizden güçsüz olan bi ittifağa yenilmek bize yakışmaz.
mito

mito

İttifak Tatilde!!! Empty
MesajKonu: Geri: İttifak Tatilde!!!   İttifak Tatilde!!! Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 11:45 am

Bencede yakışmaz ben her gün giriyorum bunu msj sayım ve puanımdan da anlayabilirsiniz.
fabanana
DışişleriBakanı
DışişleriBakanı
fabanana

İttifak Tatilde!!! Empty
MesajKonu: Geri: İttifak Tatilde!!!   İttifak Tatilde!!! Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 12:57 pm

valla bence artik hem dusuk yuzdeli gelisimleri uzun suredir devam eden arkadaslar ve hala daha forumma uye olmayan arkadaslar ittifaktan cikarilmalidir..mantiken dusununce bu dusuk yuzdeli gelisim gosterenlerin cogunun herhangi bir mazeretide yok..tamam bende her gun girmiyorum ama 2 gunde 1girmeye ozen gosteriyorum bu aralar yogun oldugum icin..ama diger arkadaslar hicbir sey solemiyorlar..o yuzden bu konuda artik bisey yapilmali..sayimizin cok olmasinin bi onem tasidigini sanmiyorum ben..

İttifak Tatilde!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ittifak içindeki davranışlar
» İTTİFAK RESMİ FORUMU KURULDU