ChaoS TheoRY AcademY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ChaoS TheoRY AcademY

ChaoS TheoRY AcademY Resmi Forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Duyurular ve Yardım-Soru-Sorun Harici bölüm göremiyorum neden?

3 posters
YazarMesaj
omer1994
İletişim Bakanı
İletişim Bakanı
omer1994

Duyurular ve Yardım-Soru-Sorun Harici bölüm göremiyorum neden? Empty
MesajKonu: Duyurular ve Yardım-Soru-Sorun Harici bölüm göremiyorum neden?   Duyurular ve Yardım-Soru-Sorun Harici bölüm göremiyorum neden? Icon_minitimeC.tesi Nis. 11, 2009 10:58 pm

Forumumuz Chaos Theory İttifağının forumudur ve forumdaki paylaşımların ittifak üyesi haricindekilerin görmesi güvenlik açısından sakıncalıdır.Bunun için bir sistem geliştirmiş bulunmaktayız.Foruma üye olanlar oyundaki forumdan görevlilere "Aktivasyon talebi" Başlığından üye olduğunu duyuruyor ve diğer bölümleri görme izni açılıyor.Görevli kişilerden izin almayanlar Duyurular ve Yardım-Soru-Sorun Harici bölüm göremez!!!
ceg33
ATILDI

MesajKonu: Geri: Duyurular ve Yardım-Soru-Sorun Harici bölüm göremiyorum neden?   Duyurular ve Yardım-Soru-Sorun Harici bölüm göremiyorum neden? Icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 8:33 pm

yardım çağrısı nerden yapabilirim??
fabanana
DışişleriBakanı
DışişleriBakanı
fabanana

MesajKonu: Geri: Duyurular ve Yardım-Soru-Sorun Harici bölüm göremiyorum neden?   Duyurular ve Yardım-Soru-Sorun Harici bölüm göremiyorum neden? Icon_minitimeSalı Haz. 02, 2009 10:11 am

lefterle ilgili ise gerekli cagri alindi ztn..onu halletmeye calisanlar var..surekli nukleer yiyo adam..
ceg33
ATILDI

MesajKonu: Geri: Duyurular ve Yardım-Soru-Sorun Harici bölüm göremiyorum neden?   Duyurular ve Yardım-Soru-Sorun Harici bölüm göremiyorum neden? Icon_minitimeSalı Haz. 02, 2009 9:54 pm

evet lefterle ilgili 3 gundur ele gecirme bugunde geldi yine alamadı bu yuzden elimde hiç bir birlik yok savunma yok birikmiyo cunku
fabanana
DışişleriBakanı
DışişleriBakanı
fabanana

MesajKonu: Geri: Duyurular ve Yardım-Soru-Sorun Harici bölüm göremiyorum neden?   Duyurular ve Yardım-Soru-Sorun Harici bölüm göremiyorum neden? Icon_minitimeÇarş. Haz. 03, 2009 12:58 pm

maden fln yollayalim mi istio musun??yaz bunlari dis isleri bolumune..orda konuyla ilgili acilmis olan topic var..
omer1994
İletişim Bakanı
İletişim Bakanı
omer1994

MesajKonu: Geri: Duyurular ve Yardım-Soru-Sorun Harici bölüm göremiyorum neden?   Duyurular ve Yardım-Soru-Sorun Harici bölüm göremiyorum neden? Icon_minitimePerş. Haz. 04, 2009 3:58 pm

KONU KİLİTLENMİŞTİR.ilgili Topicden devam edebilirsiniz.

1 sayfadaki 1 sayfası