ChaoS TheoRY AcademY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ChaoS TheoRY AcademY

ChaoS TheoRY AcademY Resmi Forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İttifaktan ihraç edilenler

YazarMesaj
ali_ilhami
GenelkurmayBaşkanı
GenelkurmayBaşkanı
ali_ilhami

İttifaktan ihraç edilenler Empty
MesajKonu: İttifaktan ihraç edilenler   İttifaktan ihraç edilenler Icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 1:02 pm

Arkadaşlar bu bölümde ittifaktan ihraç edilenler listelenecektir.İlk liste 3 gün önce bazı kişilere foruma üye olmadıkları için uyarı yaptığım ve uyarıma uymayan kişiler ittifaktan ihraç edilmiştir. kişilerin listesi aşağıdadır.

akeldan3401
gclgndz
_ronaldo_
dede3466
megas
brg6062

bu kişilerin ittifağımızla herhangi bir ilişiği kalmamıştır isteyen saldırabilir.
ali_ilhami
GenelkurmayBaşkanı
GenelkurmayBaşkanı
ali_ilhami

MesajKonu: Geri: İttifaktan ihraç edilenler   İttifaktan ihraç edilenler Icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 11:13 am

Arkadaşlar seccyy son dönemlerde yaptığı davranışlar özellikle de içişleri bakanımıza kes konuşma gibi bir tabirde bulunması ve bunu neden yaptığını sormama rağmen cevap vermemesi ve kendini savunma gereği bile duymamasından dolayı ittifaktan ihraç edilmiştir.İttifak içinde böyle bir saygısız davranışın cezasız kalması imkansızdır belki savunmasını yapsaydı daha az bir ceza verilebilirdi ancak onu bile yapmadığı için ittifak kuralları çerçevesinde(bkz. ittifak kuralları 8. madde) ittifaktan ihraç edilmiştir ayrıca forumdan da üyeliği silinmiştir.Bilginize...
ali_ilhami
GenelkurmayBaşkanı
GenelkurmayBaşkanı
ali_ilhami

MesajKonu: Geri: İttifaktan ihraç edilenler   İttifaktan ihraç edilenler Icon_minitimeSalı Mayıs 26, 2009 9:06 pm

Crysispower adlı üye saygısız davranışları ve kötü gelişimi nedeniyle ittifaktan ihraç edilmiştir.Bilginize...
ali_ilhami
GenelkurmayBaşkanı
GenelkurmayBaşkanı
ali_ilhami

MesajKonu: Geri: İttifaktan ihraç edilenler   İttifaktan ihraç edilenler Icon_minitimePerş. Mayıs 28, 2009 8:21 pm

Daha önce de uyardığım ve uyarıma cevap vermedikleri takdirde ihraç edeceğim dediğim kişilerden bazıları bana cevap vermedi ben de dediğimi yaptım ve onları ihraç ettim ihraç edilenler aşağıda.Bilginize...

gslihakan35
bazuka
barisarock
sonycs

Yukarıda adı geçen kişiler sayın içişleri bakanımızın düzgün raporlama sistemiyle gelişimleri dikkatli talip edilen kişilerdi ve sonunda uzun süre yavaş kaldığı ve mazeret bildirimi olmadığı gerekçesiyle ittifaktan ihraç edilmiştir.Bu vesileyle sayın içişleri bakanımıza görevini düzgün yürüttüğü için teşekkür ediyorum.
ali_ilhami
GenelkurmayBaşkanı
GenelkurmayBaşkanı
ali_ilhami

MesajKonu: Geri: İttifaktan ihraç edilenler   İttifaktan ihraç edilenler Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 10:45 am

Arkadaşlar requem ve ceg33 adlı üyelerimiz ittifak kurallarına aykırı ve disiplinsiz davranışları nedeniyle ittifağımızdan ihraç edilmiştir bilginize...
ali_ilhami
GenelkurmayBaşkanı
GenelkurmayBaşkanı
ali_ilhami

MesajKonu: Geri: İttifaktan ihraç edilenler   İttifaktan ihraç edilenler Icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 3:56 pm

İçişleri bakanımızın bu haftaki raporundan sonra düşük gelişim gösteren bazı üyelirimizi ittifaktan çıkardım. Liste aşağıda;

marwe

FRAGE( düşük gelişimden başka olarak ittifaktan çıkarılan birisine çıkar çıkmaz bize sormadan saldırması ve içişleri bakanımızın desteklerinin yook olması)

eL_ComenD

gececi

İttifaktan ihraç edilenler
1 sayfadaki 1 sayfası